Zmeškali jste
Tancem na vrchol

Tancem na vrchol

Jan Tománek, Marie Vejvodová

Rosier

Tara Bohak a David Odstrčil. Tato mimořádná dvojice se v roce 2022 stala mistry světa v kategorii profesionálů, čímž se zapsala do historie jako první český pár, kterému se to podařilo. Nahlédněte do světa, kde se tanec stává životní symfonií. Více

262 Kč
běžná cena: 349 Kč
na skladě

Anotace:

Příběh taneční dvojice, která pokořila svět

Tara Bohak a David Odstrčil. Tato mimořádná dvojice se v roce 2022 stala mistry světa v kategorii profesionálů, čímž se zapsala do historie jako první český pár, kterému se to podařilo.
Ale cesta na vrchol nebyla jednoduchá. Od útlého dětství se Tara a David s neutuchající vášní pro tanec protančili k nespočtu titulů mistrů republiky, dvakrát se stali mistry Evropské unie a získali mnoho dalších prestižních ocenění. Tanec pro ně není jen koníčkem, ale životním posláním. Je to kyslík, bez kterého by nemohli žít.
Knižní rozhovor Jana Tománka, tanečníka, porotce a účastníka soutěže StarDance… když hvězdy tančí, s názvem Tancem na vrchol vám otevírá dveře do fascinujícího světa Tary a Davida. Dozvíte se, jak se z malých tanečních nadějí vypracovali mezi světovou špičku, s jakými překážkami se museli potýkat a co jim tanec dal i vzal.

Kromě jejich životního příběhu na vás čeká i:

  • mnoho unikátních fotografií ze soutěží,
  • nahlédnutí do zákulisí tanečního světa,
  • vydatná dávka motivace pro všechny, kteří si jdou za svými sny.
     

Nahlédněte do světa, kde se tanec stává životní symfonií.

Detaily:

Jan Tománek, Marie Vejvodová

Rosier

2024-04-09

168

9788088467991

978-80-88467-99-1

125×200×20mm, 200g