Zmeškali jste
ELÁN

ELÁN

Marcela Titzlová

Rosier

Legenda, o níž slyšel snad každý. Fenomén, který ovlivnil českou i slovenskou hudební scénu. Rebelové, bourající mýty a strhávající svou hudbou masy lidí. Kapela Elán. Více

1465 Kč
běžná cena: 1954 Kč
na skladě

Anotace:

Nahlédněte nyní díky této obrazově bohaté publikaci do zákulisí jejich světa. Vyjděte s nimi na malá jeviště i velká pódia. Podívejte se do velkolepé newyorské Carnegie Hall, ve které Elán okouzlil fanoušky z USA i Kanady. A zastavte se na monstrózním stotisícovém koncertě na Letné – prožijte úspěchy a slávu této úspěšné kapely na vlastní kůži.

Dnes slaví Elán 55. výročí vzniku a jeho vzrušující příběh od raných začátků až po současnost zasvěceně mapuje autorka knihy, novinářka Marcela Titzlová, která měla možnost být osobně při nejednom z osudových okamžiků existence skupiny. Ocitnete se na pódiu spolu s Jožem Rážem a dozvíte se, jak vnímá fungování Elánu i život jako takový. Krok za krokem budete v knize odkrývat historii Elánu, kterou doplňuje spousta vzácných fotografií, novinových výstřižků, rukou psaných písňových textů a další zajímavé obrazové materiály. Tato výjimečná kniha vás jednoduše chytí za srdce. Přináší i dosud nezveřejněné informace ze zákulisí života kapely… Do backstage vás přenesou také málo známá, nebo dosud nepublikovaná fakta a komentáře nejbližších spolupracovníků skupiny. Díky nim si vytvoříte kompletní obraz o rockovém velikánovi naší hudební scény. Čeká vás nezapomenutelná jízda osobním světem Joža, Jana a Vaša, tří pilířů Elánu, které doslova psaly dějiny československé populární hudby a svým nasazením v hudbě i životě zcela naplňují tvrzení, že Elán je věčný.

Detaily:

Marcela Titzlová

Rosier

2023-11-20

440

9788088467915

978-80-88467-91-5

370×400×30mm