Zmeškali jste
Treba si variť s podpisem autora

Treba si variť s podpisem autora

Martin PYCO Rausch

Ikar, a.s.

Nejúspěšnější slovenský foodblogger se vrací s knihou famózních receptů, které doslova polechtají všechny vaše chuťové pohárky. Speciální nabídka s podpisem autora a záložkou! Kniha ve slovenském jazyce. Více

479 Kč
běžná cena: 599 Kč
na skladě

Anotace:

Nejúspěšnější slovenský foodblogger se vrací s knihou famózních receptů, které doslova polechtají všechny vaše chuťové pohárky.

Speciální nabídka s podpisem autora a záložkou!

Kniha ve slovenském jazyce.

Kniha Treba si variť je nabitá těmi nejoblíbenějšími recepty, které Martin PYCO Rausch celé roky testoval s více než stem tisícem těch, kteří ho sledují na sociálních sítích. Navíc ještě přidal novinky, rady a zážitky s jídlem spojené. Nechybí zde ani odborné poznámky Silvie Horecké a samozřejmě ani fotografie, do nichž byste se nejradši rovnou zakousli.

Jak říká sám PYCO: „Chci být každý rok lepší, o něco šikovnější a kreativnější. Od trilogie Moje jedlo uběhlo už sedm let a chci, aby hned po otevření knihy Treba si variť každý pochopil, kam jsem se za tu dobu posunul. Inspirujme se navzájem!“

Martin PYCO Rausch má na kontě už tři mimořádně úspěšné kuchařské knihy. Následně se pustil i do tvorby videí a jeho recepty mají na sociálních sítích už více než sto tisíc sledujících. V anketě o nejoblíbenější influencery slovenského internetu získal dvě prestižní ocenění Social Awards Slovakia (SOWA). Všechna svá jídla i dezerty si sám natáčí a také je fotí. A teď se konečně vrací s další dlouho očekávanou kuchařskou knihou, která přináší desítky nových chutných receptů.

Kniha vyjde v říjnu 2023.

Detaily:

Martin PYCO Rausch

Ikar, a.s.

2023-10-10

232

9788055190754

978-80-551-9075-4

218×263, 218g